“Чорнота”. 2016р.

Розглянемо творення духів із теїстичної (точніше езотеричної) точки зору.

В минулій статті я описав творення духів. Тепер я опишу те, що може супроводжувати творення духів, спираючись на науку.

Для того, щоб зрозуміти основу творення речей, звернемося до квантової фізики. З неї відомо, що енергія творить матерію. Бог є єдністю (фрактальною сутністю), а тому він присутній у всіх речах і водночас знаходиться поза ними. Тобто він і транцендентний і іманентний.

Ідея (думка) є енергією (наука зараз лише поступово доходить до цієї ідеї, або ж говорить про матеріальність думки; але се неважливо). Оскільки енергія може творити матерію, то думка може впливати на матеріальні речі.

Се не означає, що зараз ви можете силою думки переміщати предмети. Але теоретично при певному рівні концентрації думки (саме концентрація енергії творить матерію; змінює температуру і щільність атомів), таке можливо. Але якщо ви будете дуже сильно вірити в надможливості, не маючи підстав для цього, можете отримати психічне відхилення. Тому дана стаття призначена не для практичного застосування, а для теоретичних знань

Отже, про творення духів.

1) Спочатку ми створювали уявний образ духа. Тобто концентрували енергію в образі. Якщо ми концентруємо енергію в образі, то се означає, що десь створюється згусток енергії (егрегор – ментальна сутність). Відтак створення образу лісовичка веде за собою створення енергетичного згустка (егрегора), який, одначе, нікуди не зникає.

2) Асоціація лісовичка з лісом дає нам привязку егрегора (енергетичної сутності) до лісу. Тобто се буде звучати, наче лісовичок живе в лісі (енергетична сутність привязана нами до лісу).

3) Потім ми почали звязуватися з егрегором групою. Тому енергетична сутність стає більш потужною, бо ми підкріплюємо прояви егрегора за допомогою колективної сили свідомості. Звернення до егрегору відкладає частку енергії людини в ньому. Відтак інша людина, звертаючись до егрегора, може черпати сю енергію. Для того, щоб ми дійсно зверталися до однієї сутності, а не до різних і мали однакові асоціації (що необхідно для співжиття в суспільстві), намалюємо істоту. Можемо вирізати її з дерева (зробити ідол), або зробити її скульптуру. Так творилося мистецтво.

4) Оскільки лісовичок став для нас звичним (утворив традицію), енергетична сутність безперервно існує в лісі, поки люди володіють атрибутами, за якими можуть з’єднуватися з егрегором. Відтак традиція допомагає тоді, коли знаємо, для чого робити і як робити. Але все ж може нашкодити, якщо звертатись до егрегора не за його призначенням.

З фізики відомо, що матерія створена коливаннями атомів з різною частотою. Якщо ми змінюємо енергію атомів, змінюється коливання і, в деяких випадках, структура. Тобто ми отримуємо іншу матерію. Оскільки думка є направленим потоком енергії в сферу створення словесних сутностей (мислення), сю енергію можна використовувати через те ж мислення. Використання енергії можливе й для зміни коливання атомів, тобто для утворення нової матерії, бо зміна коливання атомів змінює саму матерію. Необхідно лише навчитися зосереджувати енергію в певному місці. Для цього слугує медитація, бо вона є нічим іншим, як зосередженням.

За допомогою контролю енергії зараз проводиться ядерний синтез. Він побудований на тому, що за допомогою технологій атому надають енергію, яка впливає на структуру атому. І тут залізо можна перетворити на золото, лише радіоактивне.

Відтак, якщо ми знаходимося на високому рівні контролю думки, а відтак і тонких тіл людини (див. ефект Кірліана), ми маємо змогу впливати на матерію. Тенденції зміни енергетичного тіла людини називають кармою. Вона не може бути поганою, або хорошою. Але має властивість до формування певних тенденцій в житті людини.

Висновок: якщо добитися контролю енергії, можна творити чудеса. Але якщо намагатись лише творити чудеса, ви просто познайомитесь із лікарями психлікарні. Бо вміння творити ці чудеса є плодом роботи, але не самою роботою.