Чесно кажучи, мене смішать ті, хто опираються на соціологічні дані по відношенню до певних історичних подій. Намагаючись знайти у всьому раціональний корінь, вони не враховують фактору неочікуваності.

Таким, наприклад, був перехід до активних дій, що був розпочатий на Банковій 2013 року невідомими особами з білими молотками в душах і жовтими пов’язками на руках (се дійство помилково було приписано Корчинському, хоч, наскільки мені відомо, його люди там теж були; з якою метою мені невідомо). Випадковий фактор вивів з рівноваги систему і наше завдання полягає виключно в тому, щоб вивести систему з рівноваги (я не закликаю до повалення існуючого конституційного ладу; система є виключно загальним поняттям).

Такими самими були події на Грушевського, коли тими самими невідомими особами з білими молотками в душах були підпалені автобуси (а також був познайомлений Кличко із вогнегасником). Шукати раціональний корінь в таких подіях є заняттям дурним, бо будь-які раціональні соціологічні зміни контролюються державою прямими, або непрямими методами.

Раціональними соціологічними даними у випадку 2013-2014 років були:

1) розгін Майдану, що мав на меті розворушити суспільство (сю справу було почато ще на початку акції “Україно, вставай”).

2) покрити Україну в’ялими проукраїнськими протестами з метою підняття антиукраїнських сил і, таким чином, поляризації суспільства.

3) в поляризованому суспільстві почати поділ по орієнтаціям: на Європу і на Москву.

4) захопити певну частину України збройно, за підтримки місцевого населення, а іншу поставити в залежність від Заходу.

5) використовувати Україну як поле нестабільності.

Хто ж знав, що більшість суспільства безоглядно підтримає Майдан, бо Януковича ненавиділи усі. Таким чином навіть було досягнуто домовленості про невтручання в справи один одного між “правими” і “лівими”, які разом били систему.

Дійте, а не обговорюйте.

(Сей пост не несе в собі жодної конкретної інформації про участь будь-яких груп осіб в незаконній або антиконституційній діяльності, а також закликів до таких дій. Автор не закликає до повалення існуючого конституційного ладу, або спротиву працівникам правоохоронних органів)

Для роздумів: